O firmie

20 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

Jesteśmy firmą rodzinną z niemal 20-letnim doświadczeniem w branży jubilerskiej. Tworzą ją Konrad oraz trzech jego synów: Patryk, Błażej i Kevin.

Naszą ofertę dedykujemy do wszystkich sklepów jubilerskich, którym zależy na zadowoleniu swoich klientów. W naszym asortymencie znajdą Państwo ekskluzywne wyroby złote w pr.585 i 333, biżuterię złotą z brylantami i innymi kamieniami szlachetnymi oraz wyroby srebrne w pr. 925.

Nasza biżuteria jest najwyższej jakości, zarówno produkcji polskiej (biżuteria z brylantami, złoto), jak również importowana (złoto, srebro).

Zapewniamy profesjonalny poziom obsługi, doradztwo w zakresie branży jubilerskiej dla początkujących sklepów, jak i stałych partnerów biznesowych na terenie całego kraju i zagranicy.

Dbamy o najwyższy poziom zadowolenia naszych klientów spełniając ich indywidualne oczekiwania i potrzeby. Jesteśmy przekonani, że podjęcie współpracy z naszą firmą będzie dla Państwa trafnym wyborem, co potwierdza długofalowa współpraca z naszymi stałymi i zadowolonymi klientami.

Złóż zapytanie ofertowe

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Profesjonalny poziom obsługi

Najwyższa jakość i szeroki wachlarz biżuterii

Najwyższy poziom zadowolenia klientów

20 lat doświadczenia na rynku