O firmie

25 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

    Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży jubilerskiej. Tworzymy zgrany zespół w składzie Konrad z trójką synów: Patryk, Błażej i Kevin.

    Naszym celem jest profesjonalne wsparcie i doradztwo, aby zapewnić indywidualne podejście do każdego zamówienia.

    Z myślą o osobach, ceniących wyszukane dodatki, oferujemy ekskluzywne wyroby złote w próbach 585 i 333. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom przyjmujemy w rozliczeniu złom złota każdej próby. Współpracując z nami, mają Państwo gwarancję na bezproblemowe rozpatrywanie reklamacji.

    Zapewniamy profesjonalny poziom obsługi, doradztwo w zakresie branży jubilerskiej dla początkujących sklepów, jak i stałych partnerów biznesowych na terenie całego kraju i zagranicy.

     Twój sukces jest naszą inspiracją, dlatego wciąż poszerzamy nasz asortyment oraz udoskonalamy naszą obsługę, aby nawiązana współpraca była zawsze na najwyższym poziomie.

Konrad
Miłośnik żużla oglądanego na tarasie i trawnika jak na stadionie. Bez pracy czuje się jak bez tlenu. Wszystko co robi musi odnieść sukces.
Patryk
Zawsze „małomówny” i otwarty na ludzi. Pasjonat zegarków i częstych rodzinnych podróży.
Błażej
Kocha wszelkie technologie oraz samochody. Rodzina, dom i ogród to jego życie. Majsterkowicz i perfekcjonista aż do przesady.
Kevin
Tak samo perfekcyjny w kuchni jak i w doborze garderoby. Kocha jeść i być duszą towarzystwa. Zapalony motocyklista.

Złóż zapytanie ofertowe

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Profesjonalny poziom obsługi

Najwyższa jakość i szeroki wachlarz biżuterii

Najwyższy poziom zadowolenia klientów

25 lat doświadczenia na rynku