Targi jubilerskie

Fotorelacja z Targów AMBERIF SPRING 2023

AMBERIF SPRING 2023

2023

Jubinale CHRISTMAS 2022

 

GOLDEXPO WARSZAWA 2022

 

Fotorelacja z Targów GOLDEXPO WARSZAWA 2022

 

 

AMBERIF GDAŃSK 2022

 

Jubinale CHRISTMAS 2021

Fotorelacja z Targów GOLDEXPO WARSZAWA 2021

GOLDEXPO WARSZAWA 2021

 

Stoisko E02, Zapraszamy

 

AMBERIF GDAŃSK 2020 

 

Targi Amberif. Raz w roku, podczas największych w Polsce targów jubilerskich oraz największych na świecie targów bursztynowych, dostępny jest tak znaczący wybór bursztynowej biżuterii zarówno pod kątem wzornictwa, różnorodności jak i jakości. W roku 2020 w sposób szczególny chcemy zaakcentować pozycję światowego lidera proponując nową aranżację hali dedykowanej producentom biżuterii z bursztynem – od unikatowych egzemplarzy, limitowanych kolekcji, aż po biżuterię outdoor’ową, inspirowaną aktualnymi trendami mody jubilerskiej.

Relacja z Targów GOLDEXPO WARSZAWA 2019

TARGI GOLDEXPO WARSZAWA 2019

w dniach 03-05 października 2019.

 

AMBERIF GDAŃSK 2019

w dniach 20 – 23 marca 2019.

TARGI GOLDEXPO WARSZAWA

Targi odbędą się w dniach 04-06.10.2018. W warszawskim CENTRUM EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14 01-222 Warszawa.

GOLDEXPO WARSZAWA to targi dedykowane branży złotniczo-jubilerskiej, mające służyć budowaniu relacji z dotychczasowymi i potencjalnymi kontrahentami. Organizowane przez Fundację dla Rozwoju Polskiej Branży Złotniczo-Jubilerskiej – ludzi ze środowiska złotniczo-jubilerskiego, którym zależy na jedności i rozwoju branży, wieloletnich uczestników branżowych targów zarówno polskich, jak i zagranicznych.

GOLDEXPO WARSZAWA to wydarzenie łączące nie tylko prezentację najnowszych trendów modowych w biżuterii, najnowszych systemów technologicznych i produkcyjnych, ale również bogata oferta warsztatowa dla uczestników biorących udział w prezentacjach, szkoleniach, seminariach, czy konferencjach dla specjalistów branży złotniczo-jubilerskiej.

Wierzymy, że GOLDEXPO WARSZAWA na stałe wpiszą się w międzynarodowy kalendarz targowy branży złotniczo-jubilerskiej, staną się wydarzeniem na którym nie można być nieobecnym!

Zapraszamy na nasze stoisko, do zobaczenia.

Polskie Targi Złotniczo – Jubilerskie GOLD EXPO

w dniach 5 – 7 paździrnika 2017.

 

EXPO XXI Warszawa to nowoczesne miejsce na mapie stolicy, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie EXPO XXI Warszawa odwiedza kilkaset tysięcy osób.

Spotkanie handlowe JUBINALE Christmas

w dniach 7 – 8 listopada 2017.

 

JUBINALE Christmas ma charakter zamknięty (B2B), pozwalając na dokonanie bezpośrednich zakupów, podtrzymanie relacji oraz zawarcie nowych kontaktów i przyjęcie zamówień przed ważnym dla branży jubilerskiej sezonem świątecznym. W spotkaniu udział biorą, podobnie jak na imprezach targowych, producenci i dystrybutorzy z różnych sektorów branży jubilerskiej oraz kupcy (wyłącznie branżowi) głównie z Polski, Słowacji, Czech, Węgier, Ukrainy, Rumunii, Chorwacji i Litwy. Formuła spotkania zapewnia firmom biorącym udział oszczędność czasu i nakładów finansowych na dotarcie z ofertą świąteczną do stałych i nowych odbiorców.

JUBINALE Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków

w dniach 8 – 10 czerwca 2017.

 

JUBINALE to wiodące wydarzenie branży jubilerskiej w Europie Centralnej. Targi oferują swoim gościom niepowtarzalny wgląd w letnie trendy, które w nadchodzącym sezonie będą napędzały polski i europejski rynek jubilerski. Jubileuszowa 10. edycja targów odbędzie się w dniach 08-10.06.2017 roku, w nowoczesnej hali Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie.

Amberif Gdańsk

w dniach 22 – 25 marca 2017.

AMBERIF to najważniejsza na świecie wystawa bursztynu i największa impreza jubilerska w Europie Środkowo-Wschodniej. Tu biznes spotyka się ze sztuką, tu rodzą się twórcze pomysły i idee, tu prezentowane są najnowsze trendy i technologie w jubilerskim designie.

Złóż zapytanie ofertowe

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Profesjonalny poziom obsługi

Najwyższa jakość i szeroki wachlarz biżuterii

Najwyższy poziom zadowolenia klientów

25 lat doświadczenia na rynku